Kde nás nájdete?

Anavek spol. s.r.o. - distribúcia

BARDEJOV, BRATISLAVA,
BANSKÁ BYSTRICA, KOŠICE
ŽILINA

Informácie o predajnej sieti získate u našich obchodných zástupcov:

viac v kontaktoch

Anavek spol. s.r.o.

Sme firma s 28 ročnou tradíciou. Zastupujeme viacero medzinárodných obchodných značiek pre SR.

Viac na www.anavek.sk

Napíšte nám
AlfaLook strešné okná

Výhody okien AlfaLook

Veľká účinná plocha presklenia okien uľahčuje presvetlenie miestnosti. Kyvná konštrukcia a funkčná kľučka umiestnená v spodnej časti krídla zaisťujú pohodlnú obsluhu a používanie.
Priestor medzi sklami je vyplnený vzácnym plynom a vnútorné sklo má nízkoemisnú vrstvu odrážajúcu sálanie tepla. Umožňuje to znížiť tepelné straty v zimnom období a obmedziť vyhrievanie miestností v lete. Drevený profil okenného krídla bol vyhotovený v snahe o dosiahnutie vysokého estetického dojmu.
Rôzne typy lemovaní zaručujú montáž okna AlfaLooK  vo väčšine strešných krytín a strechách s rôznym uhlom sklonu. Vďaka vzorom vonkajšieho oplechovania okná AlfaLooK nadobúdajú moderný a estetický vzhľad.
Bohatá a komplexná ponuka doplnkov dodatočného vybavenia zvyšuje úžitkovú kvalitu okien, pričom vytvára možnosť kontroly účinku svetla, obmedzenia tepelných strát a úspory energie. Chrómovaná kľučka „elegant”* má kryt, ktorý slúži na zakrytie montážnych skrutiek. Umožňuje tesné uzavretie okna alebo nastavenie dvoch veľkostí štrbinového vetrania

* Montované vo všetkých typoch okien AlfaLooK.